Hızlı Baskı Hizmeti

Zaman hepimiz için değerli. Biz hızlı üretimle müşterilerimize anında cevap vermek istiyoruz. Genç ve dinamik kadromuzla iyi hizmet vermek için çabalıyoruz.

Kaliteli Baskı Hizmeti

Kaliteye önem veriyoruz. Üretimin tüm aşamalarında, baskı ve baskı sonrasında kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. 

Zaman Tasarrufu

Zaman hem sizin hem de müşterileriniz için çok değerli. Değişen Baskı Teknolojisi ile müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli baskı hizmeti vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim çalışma prensibimiz tamamen müşteri odaklıdır.. Müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışıyor,iyi ilişkiler kurup memnuniyetlerini artıyoruz.

Tasarım Hizmetleri

Tasarım Hizmetleri

Baskı Hizmetleri

Baskı Hizmetleri

Promosyon Hizmetleri

Promosyon Hizmetleri

Maliye Anlaşmalı Evraklar

Maliye Anlaşmalı Evraklar

Kopyalama ve Fotokopi

Kopyalama ve Fotokopi

Ozalit Baskı

Ozalit Baskı

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Kartvizit & Broşür

Kartvizit & Broşür

El İlanı - Magnet

El İlanı - Magnet

Katalog & Dergi

Katalog & Dergi

Web Site Tasarım

Web Site Tasarım

Araç - Bina Giydirme

Araç - Bina Giydirme

Baskes - Yazı Kesim

Baskes - Yazı Kesim

Plaj Bayrak - Duba

Plaj Bayrak - Duba

Pleksi - Kutu Harf Tabela

Pleksi - Kutu Harf Tabela

Ajanda Takvim

Ajanda Takvim

Branda Vinil Baskısı

Branda Vinil Baskısı

Davetiye Tasarım Baskı

Davetiye Tasarım Baskı

Zengin ürün yelpazesi sürekli güncel tasarımlar

Ürün yelpazelerimizin sürekli olarak artması ile teknik altyapımızı bu noktada sürekli yenilemekteyiz. Müşterilerimizden gelen farklı ürün taleplerine de cevap verebilmek için dijital matbaa olarak ta bilinen dijital baskı üzerine de hizmet vermektedir.

  • Kalitede önderlik etmek
  • Ürün güvenirliği sağlamak
  • Müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olmak.
  • Zamanı, maliyeti ve kaynak israfını yöneterek “verimlilik ve tasarruf” sağlamak
  • Teknolojiyi takip ederek çağdaş ve sürekli gelişmeyi sağlamak üretimi arttırmak.

Neden Çizim Matbaa Reklam


İstanbul Çizim Matbaa Reklam, 2000’li yılların başlarında İstanbul/ Çekmeköy Taşdelen’de Kurummuştur. Çizim Matbaa Reklam Olarak; Tasarım Hizmetleri, Dijital Baskı, Ozalit Baskı, Baskes Yazı Kesim, Tabela, Maliye Anlaşmalı Evraklar, Web Sitesi Tasarımı gibi her firmanın temel ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak şekilde geniş hizmet yelpazesine sahiptir. Farklı ve yenilikçi çözümler olarak yakın veya uzak semtlerde rakiplerimizden her zaman bir adım önde olmayı başardık.

Yapılan her projenin farklı ve yenilikçi olması gerektiğinin düşüncesiyle hareket eden İstanbul Çizim Matbaa & Reklam kartvizit, broşür, davetiyeler, magnet, duba, bayrak, faturalar, zarflar, cepli dosyalar gibi alanlarda sürekli olarak hizmet vermektedir. Bu hizmetleri verirken aynı zamanda acil işlerede öncelik tanıyarak müşteriler için ayrı bir yer edinmiştir. Basım ve sunum geniş bir sektör olduğunun farkındayız ve ekip çalışması ile her projenin başarıyla ulaşamasının bir ekip işinin olduğunun bilincindeyiz !

Matbaa Neler Yapar ?

Çekmeköy Taşdelen lokasyonunda hizmet veren Çizim Matbaa Reklam kalitenin yanı sıra görsellik kreatiflik ve hızlı teslim gibi konularda da yardımcı olmaktadır.
Her firmanın kendine özgü ilkeleri vardır. Çizim Matbaa Reklam’ın ilkeleri yerine hayalleri vardır. Hayallerimizle oluşturur becerilerimizle teslim ederiz.


Çizim Matbaa Reklam olarak üretmiş olduğumuz ürünleri sadece üretmek istenilen değil olması gereken üretimi yapmaktadır. Örneğin bir katalog tasarımı veya baskısı sadece müşteri istekleri doğrultusunda değil, kendi fikirlerimizi ve kalitemizi yansıtarak çok daha özel işler çıkartmanın bilincindeyizdir.


Maliye Anlaşmalı Hizmet ve Ürünlerinde her zaman sorunsuz ve hızlı bir şekilde fatura tasarım baskısı, sevk irsaliyesi, Fatura - İrsaliye - İrsaliyeli Fatura- P.Satış Fişi Gider Pusulası - Özel Fatura , Reçete, Makbuz, Dekont, Üretim Fişleri, Sürekli Form, Tutkallı Ciltler, Perforajlı Ciltlemeler gibi resmi evrakların tasarım, bas ve üretim hizmetlerini vermektedir.

Acil Kaşe

İş yaşamınızda zaman en önemli sermayedir. İşiniz bizde vaktiniz sizde kalsın.

Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal kimliğe uygun seo dostu web tasarım ve geliştirme hizmetleri.


Notice: Undefined offset: 1 in /home/cizim/domains/cizimmatbaa.com/public_html/plugins/system/jvframework/framework/extensions/module_assignment/module_assignment.php on line 38

Hakkımızda

Çizim Matbaacılık olarak ,1998 yılından bu yana matbaa sektörüne yön veren firmamız ; bir firmanın tüm reklâm, tanıtım ve matbaa ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bize Ulaşın

Adres: Sultançiftliği Mah., Turgut Özal Cad. No:90/F  Tahsin Uzan Pasajı D: 41/42 Taşdelen- Çekmeköy / İstanbul
Telefon 1: 0545 429 01 55
Telefon 2: 0532 591 32 96
Sabit: 0216 429 01 55
Mail Adres: [email protected]
Mail Adres: [email protected]

bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow