Tüm Hizmetlerimiz

Tasarım Hizmetleri

Grafik Tasarım; Hayal gücünü ve fikir üretkenliğini çeşitli çalışmalar ile pekiştirerek lanse edilmesidir. Farklı programların kullanılması ve üretkenlik ile yapılan tasarımlar yaratılıcık ile buluşarak ortaya çıkan görsele yansır.

Firmaların tanıtım yüzlerinde ağırlıklı olarak kullanılan Kurumsal Kimlik, profesyonel şekilde tasarlanmalıdır. Şirket yada şahıs, hangi sektör olmanızın hiçbir farkı yoktur. Tasarlanan Grafik tamamiyle sizi en iyi şekilde yansıtacak kalitede olmalıdır.

İyi Bir Grafik Tasarım Nasıl Olmalıdır ?

Firmanıza yada bireysel olarak kullanmak istediğiniz Grafik Tasarım ihtiyacınızın, öncelikli olarak özgün ve ilgi uyandıran kriterinden oluşmaktadır.

Yapılan Grafik Tasarım çalışmaları firmanızın kimliğini ve amacını en iyi şekilde temsil etmelidir. Bizler siz değerli Müşterilerimizin sektörün de öncü ve müşteri potansiyellerini genişletmesi için Tasarımlarımızı özenle, sizlerin isteği doğrultusunda ve deneyimimiz ile buluşturarak, Grafik Tasarım alanında ki isteklerinize, hayal gücümüz ve aynı zamanda tecrübelerimiz ile entegre ederek işimizi tamamlıyoruz.

Grafik Tasarım İçin Kullanılan Programlar;

Grafik Tasarım çalışmaları için birçok program kullanılmaktadır. Bunların başında Photoshop gelir. Illüstratör, Indesign, Corel Draw, Paintshop, Freehand ve After Effect programları ile çeşitli tasarımlar yapılabiliyor.

Sektörlere özel olarak yapılan çalışmalar da akılda kalıcılık ve yaratıcılık ön planda tutulurken, kullanılan programların da desteği ile muazzam tasarımlar ortaya çıkıyor.

Firmanızı tanıtmak, reel anlam da reklamınızı yapabilmek için kullanabileceğiniz pek çok kanal mevcut.

Bunlardan bazıları;

Firmanızı temsil edecek olan yüzünüz Logo Tasarımı, aynı şekil de tasarlanan logonuz ile müşterilerinize sunabileceğiniz size özel çalışılan Kartvizit Tasarımı. Bunlarla birlikte, Katolog Tasarımı, Afiş, Banner Tasarımı, Broşür Tasarımı, Billboard, Karikatür, Serigrafi, Antetli kağıt, Stand Tasarımı ve Cepli Dosya Tasarımı gibi birçok etken ile çevrenize Kurumsal Kimliğinize yakışır şekilde reklam sağlayabilirsiniz.

Çizim Matbaa olarak, faaliyete başladığımız 15 yılı aşkın süredir müşteri memnuniyetiyle ilerledik. Bu sayede müşterilerimizin devamlılığı sağlanırken, yeni müşteri potansiyelimizi de referanslarımıza borçlu olarak, emin adımlarla ve kusursuz hizmetimiz sayesinde genişlettik.

Tasarım İhtiyaçlarınız en iyi çözümler ile buluştuğu zaman, Kurumsal Kimliğiniz potansiyel müşterileriniz ile kuvvetli bir bağ kurar. Bu bağ ile  sektörünüz de samimi, güvenilir ve kaliteli bir imaj yaratırsınız.

Bu sayede firmanız yine alanın da öncü olma yolunun önünü açar. İyi bir Grafik Tasarıma İhtiyacınız var ise Bizlerden Fiyat ve bilgi almadan başka bir yerle el sıkışmanızı önermeyiz.

Baskı Hizmetleri

Baskı; her alan da ve her öğe de kullanılabilir olduğundan, profesyonel anlamda Tasarlanan Baskıların Kalitesi ile gelişi güzel halde basılan baskılar arasında ki farkı görebilmeniz için bizlerle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Dijital Baskı ve Ofset Baskı alanında İstanbul da hizmet veren Çizim Matbaa Reklam sizlere en iyi hizmeti ve uygun fiyatları verirken, sizler de zamandan ve ekonomik olarak tasarruf edeceksiniz.

Dijital Baskı Nedir ? Hangi Alanlarda Kullanılır ?

Çizim Matbaa Reklam olarak hemen hemen her reklam ve basılı iş alanlarında Dijital Baskı uygulamaktayız. Özel Dosya ve Klasörler, Katolog,Broşür, Flayer, Antetli Kağıt, Kimlik Kartı, Döküman Tarama, Duvar Kağıdı Baskısı, Fotokopi, Kitap Basımı, Laminasyon, Kumaş Baskı, Takvim, Ajanda, Kaşe Yapımı, Duratrans, Fotoblok, Laminasyon, PVC, Plastik Helezon Spiral Cilt, Poster Baskı, Kitap Cilt, Tel Dikiş, Amerikan-tez, Sıvama Kapaklı Cilt, Lazer Kesim, Fiyat Listesi vb. Basılı iş alanlarında Dijital Baskı hizmeti vermekteyiz.

Ofset Baskı Nedir ? Hangi Alanlarda Kullanılır ?

Çizim Matbaa Reklam olarak, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir şekilde uzun yıllardır Ofset Baskı Hizmetleri de vermekteyiz. Ofset Baskı, kullanım materyalleri çeşitlilik gösterir.

Bunlardan bazıları ise;

Kitap, Dergi, Gazete, Broşür, Kartonlar, Amerikan Servis Tablaları, Kitap Ayraçları, Magnet, El İlanları, Reklam Baskıları, Sticker, Dosya, Tüketim Malları Ambalajları, Çeşitli Evraklar, Makbuzlar, Formlar, Zarf, Plastik Kartlar, Sertifikalar, Düz ve Katlamalı El İlanları, Kartvizit, Bloknotlar, Faturalar, İnsert, Davetiyeler ve Kartela gibi birçok materyaller de Ofset Baskı uygulamaktayız.

Baskı ve Reklam Çözümleriniz de Fotokopi ve Ozalit Baskı , Dijital Baskı gibi tüm Baskı ve Tasarım ihtiyaçlarınız için Kuruluşumuzdan bu yana Çizim Matbaa Reklam, yaygın hizmet anlayışı, güven, hızlı çözüm ve müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Maliye Anlaşmalı Evraklar

Çizim Matbaa Reklam’ın Sunduğu bir diğer hizmet alanı ise Maliye Anlaşmalı Evraklar’dır. Firmaların, yönetimsel ve işleyiş düzeninde kullanmış oldukları evrakların birçoğu resmi olmak ile beraber, bir çoğu ise resmi olmayacak şekilde küçük, orta yada büyük bütün işletmelerin ihtiyacı olan matbuu evraklarıdır.

Resmi işlemlerde mecburi olarak kullanılan evraklar, aynı zaman da resmi olmayacak şekilde de birçok firmanın ihtiyacı olduğu ve büyük önem taşıyan Matbuu evraklardır.

Resmi olması, yada firmanıza özel olarak dizayn edilecek olan matbuu evraklarının ne kadar özen ve hassasiyet gerektiren tasarımsal çalışmalar oldduğunun farkındayız. Bunun için ise Çizim Matbaa Reklam olarak, en hızlı çözümleri sunarak talep etmiş olduğunuz matbuu evraklarınızı kısa sürede ve titizlikle temin edeceğimizin garantisini vermekteyiz.

Maliye Anlaşmalı Evraklara Örnek Verecek Olursak;

Resmi (Maliye Logolu) Matbuu Evrakları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Fatura
 • İrsaliyeli Fatura
 • Sevk İrsaliyesi
 • Gider Pusulası
 • Serbest Meslek Makbuzu
 • Taşıma İrsaliyesi
 • Yolcu Listesi
 • Müstahsil Makbuzu
 • Perakende Satış Fişi
 • Reçete
 • Günlük Müşteri Listesi
 • Adisyon
 • Ambar Tesellüm Fişi

 

Matbuu Evrakları Hakkında Genel Bilgiler

Ürünlerin ve markaların doğru ve iyi bir şekilde tanıtılması oldukça önemlidir. Akıllar da kalıcı olabilmesi ve firmaları en iyi şekilde sembolize edebilmesi için, renk, şekil, dizayn ve kurgusunun profesyonel şekilde evraklara tasarlanması ve baskı esnasın da herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması için özen gösterilmesi gerekmektedir. Biz  Çizim Matbaa Reklam olarak, her çeşit Matbuu evraklarınızı özenle tasarlar ve aynı zaman da uzman şekilde Maliye Anlaşmalı Evraklarınızın baskısını yaparak teslim edebiliriz.

 

Matbuu Evrakları Tasarım Onay ve Baskı Süreçleri İşleyişi;

Başlanacak olan Maliye Anlaşmalı Evrakların Tasarımları konusunda müşterilerimizin firkir ve beyanlarını dikkatlice dinleyerek, kendi özgünlüğümüz ile buluşturarak çeşitli Grafik Tasarım çalışmaları çıkartıyoruz. Müşterimiz, yaptığımız çalışmalar arasından firmasına en uygun bulduğu Tasarımı seçerek onayını vermiş bulununca, süreç Baskı hazırlıkları için devam etmektedir. Baskıya alınan Matbuu Evrakları, sorunsuz ve profesyonel şekilde tamamlanarak tarafınıza  teslim edilir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Tüm Kopyalama,renkli ve renksiz çıktı, ödev ve proje kopyalamaları için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda Baskı ve Reklam çözümleriniz olmaya devamedeceğiz.

Kopyalama (Fotokopi)

Baskı ve Reklam çözümlerinde ve aynı zamanda  fotokopi ve ozalit konularında 2012 yılında kurulan Adım Çizim Matbaa Reklam, yaygın hizmet anlayışı,

Broşür ve Kartvizit

Broşürler, gündelik yaşantımızın her alanında karsımıza çıkan en bilindik reklam tanıtım ürünüdür. Evlerimizde, okuduğumuz gazetelerin arasında, otobüslerde,

El İlanı ve Magnet

Dijital ve ofset el ilanları hangi faaliyet alanı olursa olsun etkili bir tanıtım yapmanın en kolay yollarından bir tanesidir. Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize

Katalog ve Dergi Tasarımı

Markanıza ait ürünlerin vitrini sayılabilecek kataloglar tasarımından içeriğine, baskı kalitesinden baskı kağıt seçimine kadar çok titiz bir çalışmanın ürünü olmalıdır.

Plaj Bayrağı ve Dubalar

Plaj bayrak, dubalı bayrak, reklam bayrağı, olta bayrak, yelken bayrak günümüzde artık tüm esnafın dükkanlarında ve şirket önlerinde reklam dubası gibi

Baskes Etiket-Yazı Kesim

Firmamızda bulunan dijital baskı makinemiz ve optik okuyuculu folyo kesim makinelerimizle baskes hizmeti vermekteyiz. Renkli folyo ya da diğer melzeme çeşitleri

Ajanda ve Takvim

Masa takvimleri firmanıza özel tasarım yapılarak üretilmektedir. İstediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz. Ajanda ve takvim ürünleri marka ve renk seçenekleri ile çizim matbaa'da bulabilirsiniz.

Branda-Vinil-Afiş Baskısı

Branda (vinil – vinyl) malzeme PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine  dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar.

Davetiye Tasarım Baskı

Düğün Davetiyesi. Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz.

Grafik Tasarım

Marka değerinizi artırmak ve markanıza değer katmak için kurumsal kimlik tasarımı (amblem-logo, kartvizit, antetli kağıt, tabelaya, web sitesin vb.) oluşturmaktayız.

Promosyon Ürünleri

Ürün ve hizmet sunumu gerçekleştirmekte olan firma ve markalar tarafından hedef müşteri kitleleri üzerine etkinlik sağlayabilme ve tanıtım faaliyetlerinin sürdürümünü verimlilikle

Matbuu Evrakları

Matbu evraklara örnek verecek olursak; Tahsilat makbuzundan Tediye makbuzuna, Hizmet fişlerinden Sözleşmelere kadar çok yaygın kullanım alanlarına sahiptirler.

Web Site Tasarımı

Farklı, kaliteli ve yeni trend web tasarım projeleri ile müşterilerimize sınırsız hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Marka kimliğinize uygun modern tasarımlar ve

Dijital Baskı

Digital Baskı, Fırsatları kolayca hizmetinize sunuyoruz...Size hızlı,ekonomik ve üretken çözümlerimiz ile daha iyi bir deneyim sağlıyoruz.

Ozalit Baskı

Ozalit;Yüzeyi ışığa karşı duyarlı bir madde ile kaplı kağıt üzerine, kalıptan çekilmiş resim kopyasına verilen isimdir. Çizim Matbaa olarak kalite anlayışımız ile sizlere en gelişmiş teknolojiyi

Araç ve Bina Giydirme

Araç giydirme hizmetimiz tüm araç giydirme çeşitlerini kapsamaktadır. Aracınız, reklam giydirme işleminde ilk önce dijital ortamda giydirilir ve beğeninize sunulur.

Baskes Etiket

Dijital baskı makinesiyle işlerin basılıp tasarımdaki şekliyle varsa kendi kesme özelliğiyle yoksa optik okuyuculu kesici plotterle kesilmesi işlemine ve üretim yöntemine BASKES denir.


Notice: Undefined offset: 1 in /home/cizim/domains/cizimmatbaa.com/public_html/plugins/system/jvframework/framework/extensions/module_assignment/module_assignment.php on line 38

Hakkımızda

Çizim Matbaacılık olarak ,1998 yılından bu yana matbaa sektörüne yön veren firmamız ; bir firmanın tüm reklâm, tanıtım ve matbaa ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bize Ulaşın

Adres: Sultançiftliği Mah., Turgut Özal Cad. No:90/F  Tahsin Uzan Pasajı D: 41/42 Taşdelen- Çekmeköy / İstanbul
Telefon 1: 0545 429 01 55
Telefon 2: 0532 591 32 96
Sabit: 0216 429 01 55
Mail Adres: cizim@cizimmatbaa.com
Mail Adres: info@cizimmatbaa.com

bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow