Tüm Hizmetlerimiz

Marka değerinizi artırmak ve markanıza değer katmak için kurumsal kimlik tasarımı (amblem-logo, kartvizit, antetli kağıt, tabelaya, web sitesin vb.) oluşturmaktayız.

Ayrıca size ya da kurumunuza özel logo tasarımları, web siteniz, markanız için banner tasarımları, kurumsal firmalar ve ürünleri için katalog ve broşür tasarımı hizmeti vermekteyiz. Ayrıca web sitelerinizin ya da kurumsal firmanızın sosyal medya hesaplarının ihtiyaç duyduğu, sektöre, konuya ve kurumsal kimliğinize uygun paylaşımlar için grafiklerin hazırlanması hizmeti de vermekteyiz. Firmanızın reklam ve tanıtım hizmetleri, markalaşma ve markanızın değer kazanarak daha güçlü ve bilinir hale gelmesi bakımında önem arz etmektedir.

Grafik Tasarım Nedir?

Grafik tasarım hayal gücünün resme aktarılmasıdır. Farklı programlar kullanılarak hazırlanan çalışmalar, yaratıcılık ile birleştiğinde aklın ve ruhun sınırsız gözünü yansıtmış olur.


Notice: Undefined offset: 1 in /home/cizim/domains/cizimmatbaa.com/public_html/plugins/system/jvframework/framework/extensions/module_assignment/module_assignment.php on line 38

Hakkımızda

Çizim Matbaacılık olarak ,1998 yılından bu yana matbaa sektörüne yön veren firmamız ; bir firmanın tüm reklâm, tanıtım ve matbaa ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bize Ulaşın

Adres: Sultançiftliği Mah., Turgut Özal Cad. No:90/F  Tahsin Uzan Pasajı D: 41/42 Taşdelen- Çekmeköy / İstanbul
Telefon 1: 0545 429 01 55
Telefon 2: 0532 591 32 96
Sabit: 0216 429 01 55
Mail Adres: [email protected]
Mail Adres: [email protected]

bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow