Tüm Hizmetlerimiz

Firmamızda bulunan dijital baskı makinemiz ve optik okuyuculu folyo kesim makinelerimizle baskes hizmeti vermekteyiz. Renkli folyo ya da diğer melzeme çeşitleri

üzerine de (gümüş yaldız, metalize folyo vb.). baskes işlemini yapabilmekteyiz.

Baskes ile üretim yönteminin tercih edilmesindeki sebepler: az adetli işlerin düşük maliyetle basılabilmesi, yüksek çözünürlük isteyen resim baskısı gibi ürünlerin diğer yöntemlerle basılma zorluğu ve maliyeti, çok renkli baskı gibi serigrafide maliyetli olan işler için baskes çok ideal alternatif bir üretim yöntemidir.

Yazı Kesim

Onlarca renk seçeneği ile vektörel formatlardaki logo, resim ve yazıların plotterda kesilmesi işlemidir. Corel Draw(*.cdr), Freehand(*.fh9 , *.fh10), Adobe illustrator (*.ai) gibi vektörel formatlardan kesim yapılabilir.


Notice: Undefined offset: 1 in /home/cizim/domains/cizimmatbaa.com/public_html/plugins/system/jvframework/framework/extensions/module_assignment/module_assignment.php on line 38

Hakkımızda

Çizim Matbaacılık olarak ,1998 yılından bu yana matbaa sektörüne yön veren firmamız ; bir firmanın tüm reklâm, tanıtım ve matbaa ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bize Ulaşın

Adres: Sultançiftliği Mah., Turgut Özal Cad. No:90/F  Tahsin Uzan Pasajı D: 41/42 Taşdelen- Çekmeköy / İstanbul
Telefon 1: 0545 429 01 55
Telefon 2: 0532 591 32 96
Sabit: 0216 429 01 55
Mail Adres: [email protected]
Mail Adres: [email protected]

bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow