Baskı; her alan da ve her öğe de kullanılabilir olduğundan, profesyonel anlamda Tasarlanan Baskıların Kalitesi ile gelişi güzel halde basılan baskılar arasında ki farkı görebilmeniz için bizlerle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Dijital Baskı ve Ofset Baskı alanında İstanbul da hizmet veren Çizim Matbaa Reklam sizlere en iyi hizmeti ve uygun fiyatları verirken, sizler de zamandan ve ekonomik olarak tasarruf edeceksiniz.

Dijital Baskı Nedir ? Hangi Alanlarda Kullanılır ?

Çizim Matbaa Reklam olarak hemen hemen her reklam ve basılı iş alanlarında Dijital Baskı uygulamaktayız. Özel Dosya ve Klasörler, Katolog,Broşür, Flayer, Antetli Kağıt, Kimlik Kartı, Döküman Tarama, Duvar Kağıdı Baskısı, Fotokopi, Kitap Basımı, Laminasyon, Kumaş Baskı, Takvim, Ajanda, Kaşe Yapımı, Duratrans, Fotoblok, Laminasyon, PVC, Plastik Helezon Spiral Cilt, Poster Baskı, Kitap Cilt, Tel Dikiş, Amerikan-tez, Sıvama Kapaklı Cilt, Lazer Kesim, Fiyat Listesi vb. Basılı iş alanlarında Dijital Baskı hizmeti vermekteyiz.

Ofset Baskı Nedir ? Hangi Alanlarda Kullanılır ?

Çizim Matbaa Reklam olarak, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir şekilde uzun yıllardır Ofset Baskı Hizmetleri de vermekteyiz. Ofset Baskı, kullanım materyalleri çeşitlilik gösterir.

Bunlardan bazıları ise;

Kitap, Dergi, Gazete, Broşür, Kartonlar, Amerikan Servis Tablaları, Kitap Ayraçları, Magnet, El İlanları, Reklam Baskıları, Sticker, Dosya, Tüketim Malları Ambalajları, Çeşitli Evraklar, Makbuzlar, Formlar, Zarf, Plastik Kartlar, Sertifikalar, Düz ve Katlamalı El İlanları, Kartvizit, Bloknotlar, Faturalar, İnsert, Davetiyeler ve Kartela gibi birçok materyaller de Ofset Baskı uygulamaktayız.

Baskı ve Reklam Çözümleriniz de Fotokopi ve Ozalit Baskı , Dijital Baskı gibi tüm Baskı ve Tasarım ihtiyaçlarınız için Kuruluşumuzdan bu yana Çizim Matbaa Reklam, yaygın hizmet anlayışı, güven, hızlı çözüm ve müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir