Grafik Tasarım; Hayal gücünü ve fikir üretkenliğini çeşitli çalışmalar ile pekiştirerek lanse edilmesidir. Farklı programların kullanılması ve üretkenlik ile yapılan tasarımlar yaratılıcık ile buluşarak ortaya çıkan görsele yansır.

Firmaların tanıtım yüzlerinde ağırlıklı olarak kullanılan Kurumsal Kimlik, profesyonel şekilde tasarlanmalıdır. Şirket yada şahıs, hangi sektör olmanızın hiçbir farkı yoktur. Tasarlanan Grafik tamamiyle sizi en iyi şekilde yansıtacak kalitede olmalıdır.

İyi Bir Grafik Tasarım Nasıl Olmalıdır ?

Firmanıza yada bireysel olarak kullanmak istediğiniz Grafik Tasarım ihtiyacınızın, öncelikli olarak özgün ve ilgi uyandıran kriterinden oluşmaktadır.

Yapılan Grafik Tasarım çalışmaları firmanızın kimliğini ve amacını en iyi şekilde temsil etmelidir. Bizler siz değerli Müşterilerimizin sektörün de öncü ve müşteri potansiyellerini genişletmesi için Tasarımlarımızı özenle, sizlerin isteği doğrultusunda ve deneyimimiz ile buluşturarak, Grafik Tasarım alanında ki isteklerinize, hayal gücümüz ve aynı zamanda tecrübelerimiz ile entegre ederek işimizi tamamlıyoruz.

Grafik Tasarım İçin Kullanılan Programlar;

Grafik Tasarım çalışmaları için birçok program kullanılmaktadır. Bunların başında Photoshop gelir. Illüstratör, Indesign, Corel Draw, Paintshop, Freehand ve After Effect programları ile çeşitli tasarımlar yapılabiliyor.

Sektörlere özel olarak yapılan çalışmalar da akılda kalıcılık ve yaratıcılık ön planda tutulurken, kullanılan programların da desteği ile muazzam tasarımlar ortaya çıkıyor.

Firmanızı tanıtmak, reel anlam da reklamınızı yapabilmek için kullanabileceğiniz pek çok kanal mevcut.

Bunlardan bazıları;

Firmanızı temsil edecek olan yüzünüz Logo Tasarımı, aynı şekil de tasarlanan logonuz ile müşterilerinize sunabileceğiniz size özel çalışılan Kartvizit Tasarımı. Bunlarla birlikte, Katolog Tasarımı, Afiş, Banner Tasarımı, Broşür Tasarımı, Billboard, Karikatür, Serigrafi, Antetli kağıt, Stand Tasarımı ve Cepli Dosya Tasarımı gibi birçok etken ile çevrenize Kurumsal Kimliğinize yakışır şekilde reklam sağlayabilirsiniz.

Çizim Matbaa olarak, faaliyete başladığımız 15 yılı aşkın süredir müşteri memnuniyetiyle ilerledik. Bu sayede müşterilerimizin devamlılığı sağlanırken, yeni müşteri potansiyelimizi de referanslarımıza borçlu olarak, emin adımlarla ve kusursuz hizmetimiz sayesinde genişlettik.

Tasarım İhtiyaçlarınız en iyi çözümler ile buluştuğu zaman, Kurumsal Kimliğiniz potansiyel müşterileriniz ile kuvvetli bir bağ kurar. Bu bağ ile  sektörünüz de samimi, güvenilir ve kaliteli bir imaj yaratırsınız.

Bu sayede firmanız yine alanın da öncü olma yolunun önünü açar. İyi bir Grafik Tasarıma İhtiyacınız var ise Bizlerden Fiyat ve bilgi almadan başka bir yerle el sıkışmanızı önermeyiz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir