Ürün ve hizmet sunumu gerçekleştirmekte olan firma ve markalar tarafından hedef müşteri kitleleri üzerine etkinlik sağlayabilme ve tanıtım faaliyetlerinin sürdürümünü verimlilikle

gerçekleştirebilme amaçları doğrultusunda başvurulmakta olan Çizim Matbaa ürünleri genel olarak 3 kategori üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Ürün Numunesi

Sektör içerisindeki faaliyetsel süreci ürün sunumu ve pazarlama şeklinde gerçekleştirmekte olan firmalar; yeni çıkarttıkları ürünü minimal boyutlarda müşterileri kitlelerine promosyon olarak sunmaktadırlar. Böylelikle potansiyel müşteri kitleleri hem firmayı tanımış hem de ürünü denemiş olur.

Ofis Malzemeleri

Günün ve çalışma sahasının büyük bir bölümünün sürdürülmekte olduğu alanlar olan ofislerde kullanım gören pek çok kırtasiye ürünü mevcuttur. Promosyon çalışmalarını bu malzemeler üzerinden gerçekleştirmek oldukça verimli olacaktır. Zira ofislerin kurumsal nitelikte müşteri potansiyeli barındırmakta olduğu gibi her bir çalışan da aynı zamanda bireysel potansiyel müşteridir. Ofis ürünleri üzerinde firmanızın tanıtımının gerçekleştirilmesi kitlesel açıdan oldukça stratejiktir. Promosyon ofis malzemeleri; defter, ajanda, klasör, sunum dosyası, evrak çantası, kalem, kalemlik, zımba, delgeç, masa takvimi, masa saati, mausepad, bloknot.

Kırtasiye Ürünleri

Kırtasiye ürünleri üzerinde gerçekleştirilen promosyon çalışmaları; ofis malzemeleri ile kısmen benzerlik taşımaktadır. Farkı ise bireysel müşterilere de sunulmasıdır. Promosyon kırtasiye ürünleri; defter, ajanda, dosya, bloknot, kalem, kalemlik, delgeç, zımba, mausepad.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir